Sesje Rady Miastawięcej

na skróty

kontakt

Biuro Rady Miasta
Pasaż Rudowskiego 10
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 044 732 77 30
e-mail: rada@piotrkow.pl

Nowa strona internetowa Rady Miasta

W dniu dzisiejszym oddajemy do dyspozycji Państwa nową stronę internetową Rady Miasta. Mamy nadzieję, że spełni ona Państwa oczekiwania zarówno jeśli chodzi o zawarte w niej informacje jak i szatę graficzną.
Na stronie umieszczone są podstawowe informacje dotyczące Rady Miasta, jej składu, komisji, klubów radnych. Wszystkie dokumenty z roku 2013 zostały wprowadzone. Dodatkowo w archiwum uchwał umieszczone są uchwały podejmowane przez Radę Miasta w latach 2002-2012. Jeżeli będą Państwo zainteresowani stroną dotychczas funkcjonującą, będzie można z niej skorzystać, wchodząc na adres: www.stararada.piotrkow.pl.

Strona internetowa przystosowana jest do obsługi przez osoby niepełnosprawne (Web Content Accessibility Guidelines) zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 12.04.2012 r., a także do korzystania na urządzeniach mobilnych. Posiada funkcjonalności umożliwiające odczytywanie tekstu przez elektronicznego lektora, powiększanie treści, drukowanie, zgłaszanie błędu lub nieścisłości za pomocą przycisku "zgłoś błąd".
Dzięki modułowi "newsletter" można się zapisać do darmowej subskrypcji informacji Rady Miasta. Przeglądanie zamieszczonych na stronie dokumentów w postaci PDF, Word lub Excel może się odbywać poprzez ich pobranie lub przeglądanie online w Google Docs  klikając na link  "zobacz online".
W celu sprawnego wyszukiwania dostępne są dwie wyszukiwarki:  jedna ogólna - do wyszukiwania np. artykułów, druga - do wyszukiwania uchwał, projektów uchwał, protokołów sesji i interpelacji. Samouczek graficzny dotyczący wyszukiwarki dokumentów zamieszczamy poniżej.


Kliknij na obrazek powyżej, aby go powiększyć.
< POWRÓT