Sesje Rady Miastawięcej

na skróty

kontakt

Biuro Rady Miasta
Pasaż Rudowskiego 10
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 044 732 77 30
e-mail: rada@piotrkow.pl

Informacja o wyborach do Rad Osiedli

Trwają wybory do Rad Osiedli.

Do chwili obecnej mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego wybrali swoich przedstawicieli do rad osiedli: Wronia, Południe, Leśna, Piastowskie oraz Szczekanica.



W dniu 25 lutego 2019 roku wybrano Radę Osiedla „Piastowskie” w następującym składzie:
1. Agnieszka Czerwonka
2. Irena Dzwonnik-Krystman
3. Ewa Gaworczyk
4. Marlena Grzybowska
5. Sławomir Hochbaum
6. Elżbieta Kowalczyk
7. Piotr Kozłowski
8. Jarosław Krak
9. Anna Ratalewska
10. Jolanta Rycerz-Mojsiejów
11. Jacek Sokalski
12. Wiesława Szulc
13. Iwona Trzepadłek
14. Ewa Wężyk
15. Ewa Wójcik

W dniu 1 marca 2019 roku wybrano Radę Osiedla „Szczekanica” w następującym składzie:
1. Przemysław Antczak                                   
2. Grzegorz Furmaniuk                         
3. Renata Gaj                                        
4. Małgorzata Kowalska                       
5. Antoni Łuczyński                             
6. Janusz Maczugowski                        
7. Jacek Marcinkowski                         
8. Rafał Michalski                                
9. Tadeusz Mróz                                   
10. Leszek Olejnik                                     
11. Jarosław Olszewski                          
12. Krzysztof Pabich                                
13. Marzenna Rumińska-Filipek             
14. Zbigniew Stachowiak                       
15. Artur Wolski             

 
Spotkania wyborcze mieszkańców osiedli „Słowackiego Północ”, „Armii Krajowej” „Centrum” i „Belzacka” nie wyłoniły nowych rad osiedli, gdyż zebrania te były nieprawomocne z uwagi na zbyt małą liczbę uczestniczących w nich mieszkańców.
 
Harmonogram dalszych spotkań wyborczych przedstawia się następująco:
- Rada Osiedla „Przyszłość” – 7 marca (czwartek), godz. 17.00 - Szkoła Podstawowa Nr 5
  (ul. Jerozolimska 73);
- Rada Osiedla „Wyzwolenia” – 11 marca (poniedziałek), godz. 17.00 – Szkoła
  Podstawowa Nr 11 (ul. Szmidta 3); 
- Rada Osiedla „Łódzka-Wysoka-Sadowa” – 13 marca (środa), godz. 17.00 - Szkoła    
  Podstawowa Nr 3 (ul. Wysoka 28/38);
- Rada Osiedla „Wierzeje” – 18 marca (poniedziałek), godz. 18.30 - kościół św. Alberta
  ul. Jeziorna 41);
Rada Osiedla „Krakowskie Przedmieście-Sulejowska” – 21 marca (czwartek), godz.
  17.00 - II Liceum Ogólnokształcące (ul. Żeromskiego 11).
 
Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców do uczestnictwa w ww. spotkaniach wyborczych.

< POWRÓT