Sesje Rady Miastawięcej

na skróty

kontakt

Biuro Rady Miasta
Pasaż Rudowskiego 10
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 044 732 77 30
e-mail: rada@piotrkow.pl

Informacja o wyborach do Rad Osiedli

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 6 Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego z dnia 9 stycznia 2019 r. w sprawie przeprowadzenia wyborów do Rad Osiedli na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego trwają wybory do tych rad.

Do dnia 6 lutego 2019 r. odbyło się pięć spotkań wyborczych, w ramach których wyłonione zostały 3 rady osiedli.  
 


W dniu 28 stycznia 2019 r. wybrano  Radę Osiedla „Wronia” w następującym składzie:

1. Anna Bańska
2. Barbara Haładaj
3. Teresa Karolczyk
4. Krystyna Kosińska
5. Marek Krawczyk
6. Zbigniew Królikiewicz,
7. Zdzisław Kubiak
8. Jacek Łabuziński
9. Stanisław Matyjaszczyk
10. Szymon Miazek
11. Ewa Okońska
12. Barbara Robert
13. Wiesława Stangiewicz
14. Adam Wawrzyńczak
15. Mariusz Zawadka

 
W dniu 1 lutego 2019 r. wybrano Radę Osiedla „Południe” w następującym składzie:

1. Filipiak Joanna                                       
2. Harlejczyk Iwona                                   
3. Harlejczyk Krzysztof                             
4. Horschwald Agnieszka                          
5. Jażdż-Banaszewska Krystyna                
6. Kawińska Jolanta                                   
7. Krawczyk Dariusz                                  
8. Krawczyk Janina                                    
9. Lodzińska Katarzyna                             
10. Marchwińska Joanna                                 
11. Możdżeń Alina                                                     
12. Możdżeń Elżbieta                                    
13. Olejnik Wiesława                                     
14. Szewczyk Lidia  
15. Trzaskacz Marek             
 

W dniu 4 lutego 2019 r. wybrano Radę Osiedla „Leśna” w następującym składzie:
 
1. Andrzejczyk Marzanna                 
2. Cieślik Marcin                                
3. Gabrych Aneta                              
4. Gretka Iwona                                            
5. Łapiński Krzysztof                                     
6. Procho Piotr                                              
7. Procho Sławomir                          
8. Ratajski Piotr                                 
9. Robaszek Zofia                                          
10.Siuto Ewa
11.Stefańczyk Bogdan
12.Tomczyk Piotr
13.Trajdos Agnieszka
14.Trajdos Grzegorz
15.Wąs Tadeusz


Spotkania wyborcze mieszkańców osiedli „Słowackiego Północ” i „Armii Krajowej” nie wyłoniły nowych rad osiedli, gdyż zebrania te były nieprawomocne z uwagi na zbyt małą liczbę uczestniczących w nich mieszkańców.
 
Harmonogram dalszych spotkań wyborczych przedstawia się następująco:

- Rada Osiedla „Piastowskie” – 25 lutego (poniedziałek), godz. 17.00 - Urząd Miasta, sala
  Nr 1 (Pasaż Karola Rudowskiego 10);
- Rada Osiedla „Centrum” – 27 lutego (środa), godz. 17.00 - Urząd Miasta, III piętro,
  pokój 304 (ul. Szkolna 28);
Rada Osiedla „Szczekanica” – 1 marca (piątek), godz. 17.00 - Dzienny Dom Pomocy      
  Społecznej (ul. Wojska Polskiego 127);
Rada Osiedla „Belzacka” – 5 marca (wtorek), godz. 17.00 - Szkoła Podstawowa Nr 12
  (ul. Belzacka 102/106);
- Rada Osiedla „Przyszłość” – 7 marca (czwartek), godz. 17.00 - Szkoła Podstawowa Nr 5
  (ul. Jerozolimska 73);
- Rada Osiedla „Wyzwolenia” – 11 marca (poniedziałek), godz. 17.00 – Szkoła
  Podstawowa Nr 11 (ul. Szmidta 3); 
- Rada Osiedla „Łódzka-Wysoka-Sadowa” – 13 marca (środa), godz. 17.00 - Szkoła     
  Podstawowa Nr 3 (ul. Wysoka 28/38);
- Rada Osiedla „Wierzeje” – 18 marca (poniedziałek), godz. 18.30 - kościół św. Alberta
  ul. Jeziorna 41);
Rada Osiedla „Krakowskie Przedmieście-Sulejowska” – 21 marca (czwartek), godz.
  17.00 - II Liceum Ogólnokształcące (ul. Żeromskiego 11).
 
Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców do uczestnictwa w ww. spotkaniach wyborczych.
 
< POWRÓT